HELPLINE 725 518 405

Společnost FARM THERM, a.s.

Společnost FARM THERM, a.s. byla založena v roce 2015 s podnikatelským cílem zajistit pro spotřebitele komplexních služeb v oblasti dodávek tepla a provozování kotelen v rámci odbornosti, kterou tato společnost díky svým zaměstnancům představuje.

Struktura společnosti je tvořena odborníky na TZB, energetiku, optimalizace v rámci energetické náročnosti budov a energetických hospodářství.

Naše mise

V rámci svých aktivit je zde celá řada produktů a služeb, které jsou pro majitele bytů, rodinných domů, bytových domů a komerčních nemovitostí atraktivním souborem řešení, jak efektivně provozovat své nemovitosti k vyšším úsporám, efektivitě a snížení provozních nákladů.

Naše služby jsou též zajímavé pro developery v oblasti výstavby nových bytových domů, kde zajišťujeme komplexní energetické služby od poradenství, až po realizace, investice či EC řešení.

V rámci municipalit jsme schopni zajistit provoz kotelen v rámci městských potřeb na dodávky tepla, servis technologií až po EPC řešení s využitím dotační podpory IROP, OPŽP či OPPIK pro podnikatele.

Zázemí a zkušenosti

Naše služby jsou položeny na základě dvacetiletých zkušeností a práce ve společnostech, které realizují na trhu energetické služby a posudky pro největší odběratele v ČR.

Věříme, že i Vám máme hodně co nabídnout a rádi tak po Vašem dotazu učiníme.

Naše moto zní – vše je možné, jen je třeba učinit rozhodnutí

Jsme držiteli koncese

VŠECHNY KOTELNY A SPRAVOVANÉ OBJEKTY PROVOZUJEME S KONCESÍ.

JSME DRŽITELI KONCESE NA PROVOZOVÁNÍ KOTELEN S VÝKONEM NAD 50kW. NAŠE ZÁZEMÍ JE V OBLASTI INSTALACÍ KOTELEN, OZE, OPTIMALIZACE A ŠIROKÉ PŮSOBNOSTI PO CELÉ ČR S VLASTNÍM CENTRALIZOVANÝM DOHLEDOVÝM SYSTÉM 24/7.

Zjistit více>

Teplo pro Vaše bydlení

DODÁME TEPLO A TEPLOU UŽITKOVOU VODU I DO VAŠÍ DOMÁCNOSTI.

PROVOZUEME KOTELNY A ENERGETICKÁ HOSPODÁŘSTVÍ S DODÁVKOU TEPLA A PRAVIDELNÉHO SERVISU, ÚDRŽBY A DOHLEDU NA SVEŘENOU TECHNOLOGII. VEŠKERÉ DODÁVKY JSOU REALIZOVÁNY PODLE PRAVIDEL ERU.

Zjistit více>

Anlýzy a poradenství

KAŽDÝ PROJEKT JE SVÝM PROVEDENÍM UNIKÁTNÍ A ORIGINÁLNÍ.

PRO ZAJIŠTĚNÍ MAXIMÁLNÍ GARANCE KVALITY POSKYTOVANÝCH SLUŽEB, DODÁVEK A REALIZACE VŠECH POŽADOVANÝCH OPATŘENÍ ZPRACOVÁVÁME PODROBNOU ANALÝZU SOUČSNÉHO A BUDOCÍHO STAVU.

Zjistit více>

Optimalizace a úspory

ÚSPORNÝCH OPATŘENÍ LZE DOSÁHNOUT POUZE SPRÁVNOU OPTIMALIZACÍ.

V RÁMCI KOMPLEXNOSTI PŘIPRAVÍME ENERGETICKOU STUDII S VYČÍSLENÍM VŠECH SOUČASNÝCH A BUDOUCÍCH ZMĚN, KTERÉ PŘINSEOU KLIENTOVI GARANTOVANÉ ŘEŠENÍ A FINANČNÍ ÚSPORY..

Zjistit více>

informace na jednom místě

ŘEŠENÍM JE KOMPLEXNOST ZAJIŠTĚNÍ SLUŽEB JEDNÍM DODAVATELEM.

NÁVAZNOSTI A ZNALOST CELÉ PROBLEMYTIKY JSOU JEDINÝM KLÍČEM K REALIZACI ÚSPORNÝCH OPATŘENÍ, PROVOZU A SPRÁVNÝM INVESTIČNÍM POBÍDKÁM.

Zjistit více>

Služby pro podniky

PROVOZOVÁNÍ ENERGETICKÝCH SLUŽEB PRO VÝROBU A ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY.

POSKYTUJEME ŘEŠENÍ NA KLÍČ PODNIKATELŮM Z OBLASTI VÝROBNÍCH PODNIKŮ, PROVOZOVATELŮ ADMINISTRATIVNÍCH A MULTIFUNKČNÍCH BUDOV.

Zjistit více>