HELPLINE 725 518 405

Instalace a rekonstrukce kotelen pro bytové a komerční nemovitosti

V rámci komplexního zajištění provozu kotelen společnost FARM THERM, a.s. nabízí zajištění výstavby kotelen pro komerční a bytové domy, obchodní centra a objekty občanské vybavenosti.

Technologie a řešení na klíč

Technologicky využíváme maximálně moderní a úsporná řešení ve vztahu k obnovitelným zdrojům a nízko emisním technologiím využívající sluneční svit, teplo z interiéru a exteriéru budov včetně zpracování odpadního tepla v rámci výrobních podniků a míst, kde dochází vlivem ostatních technologií k výrobě tepla.

V rámci naší komplexnosti pro investory a developery zajišťujeme garanci bezproblémového chodu kotelny s nízkými provozními náklady a návratností v rámci investic dle užité technologie.

Projekty a dimenzování

Veškeré návrhy řešení TZB jsou součástí naší projektové činnosti, kde spočítáme požadavky na konkrétní tepelné ztráty objektu, požadavky na dodávky teplé užitkové vody a vše připravíme i pro případné stavební povolení.

V případě, kde dochází ke změnám výměnou starého tepelného zdroje za nový a efektivnější zdroj, snažíme se do celého procesu zavést i možnost využití dotační podpory, která v rámci investice celý záměr zefektivní.

Pro obce a města metoda EPC

Ve vztahu k obcím a městům lze instalace kotelen řešit i metodou EPC s garantovanou úsporou a výsledkem snížení energetické náročnosti provozu budov.

V případě, že uvažujete o instalaci vlastní kotelny, nebo její rekonstrukci, kontaktujete nás, rádi Vám připravíme nabídku a podmínky spolupráce.

Kontaktujte nás zde

Jsme držiteli koncese

VŠECHNY KOTELNY A SPRAVOVANÉ OBJEKTY PROVOZUJEME S KONCESÍ.

JSME DRŽITELI KONCESE NA PROVOZOVÁNÍ KOTELEN S VÝKONEM NAD 50kW. NAŠE ZÁZEMÍ JE V OBLASTI INSTALACÍ KOTELEN, OZE, OPTIMALIZACE A ŠIROKÉ PŮSOBNOSTI PO CELÉ ČR S VLASTNÍM CENTRALIZOVANÝM DOHLEDOVÝM SYSTÉM 24/7.

Zjistit více>

Teplo pro Vaše bydlení

DODÁME TEPLO A TEPLOU UŽITKOVOU VODU I DO VAŠÍ DOMÁCNOSTI.

PROVOZUEME KOTELNY A ENERGETICKÁ HOSPODÁŘSTVÍ S DODÁVKOU TEPLA A PRAVIDELNÉHO SERVISU, ÚDRŽBY A DOHLEDU NA SVEŘENOU TECHNOLOGII. VEŠKERÉ DODÁVKY JSOU REALIZOVÁNY PODLE PRAVIDEL ERU.

Zjistit více>

Anlýzy a poradenství

KAŽDÝ PROJEKT JE SVÝM PROVEDENÍM UNIKÁTNÍ A ORIGINÁLNÍ.

PRO ZAJIŠTĚNÍ MAXIMÁLNÍ GARANCE KVALITY POSKYTOVANÝCH SLUŽEB, DODÁVEK A REALIZACE VŠECH POŽADOVANÝCH OPATŘENÍ ZPRACOVÁVÁME PODROBNOU ANALÝZU SOUČSNÉHO A BUDOCÍHO STAVU.

Zjistit více>

Optimalizace a úspory

ÚSPORNÝCH OPATŘENÍ LZE DOSÁHNOUT POUZE SPRÁVNOU OPTIMALIZACÍ.

V RÁMCI KOMPLEXNOSTI PŘIPRAVÍME ENERGETICKOU STUDII S VYČÍSLENÍM VŠECH SOUČASNÝCH A BUDOUCÍCH ZMĚN, KTERÉ PŘINSEOU KLIENTOVI GARANTOVANÉ ŘEŠENÍ A FINANČNÍ ÚSPORY..

Zjistit více>

informace na jednom místě

ŘEŠENÍM JE KOMPLEXNOST ZAJIŠTĚNÍ SLUŽEB JEDNÍM DODAVATELEM.

NÁVAZNOSTI A ZNALOST CELÉ PROBLEMYTIKY JSOU JEDINÝM KLÍČEM K REALIZACI ÚSPORNÝCH OPATŘENÍ, PROVOZU A SPRÁVNÝM INVESTIČNÍM POBÍDKÁM.

Zjistit více>

Služby pro podniky

PROVOZOVÁNÍ ENERGETICKÝCH SLUŽEB PRO VÝROBU A ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY.

POSKYTUJEME ŘEŠENÍ NA KLÍČ PODNIKATELŮM Z OBLASTI VÝROBNÍCH PODNIKŮ, PROVOZOVATELŮ ADMINISTRATIVNÍCH A MULTIFUNKČNÍCH BUDOV.

Zjistit více>