Přejít k hlavnímu obsahu

Provoz a dodávky tepla a teplé vody

Dodávky tepla, a teplé vody a chladu provádíme pro majitele objektů na základě Koncese a nebo Licencí na Výrobu a rozvod tepelné energie.  

Provoz na technologiích vlastníka

Komplexnost našich dodávek spočívá v provozování technologií, kterou jsou v majetku vlastníka nemovitosti či právnických osob. Provoz zajišťujeme s aktivním dohledem 24/7 včetně servisu a pravidelných revizí celého systémového řešení kotelny.

Provoz na vlastních technologiích

V rámci těchto poskytovaných služeb jsme schopni vybudovat a provozovat v nemovitostech i vlastní technologie formou EC smluv na dodávky energií s vázanou dobou odpisu investice do technologie pro provoz a dodávky tepelné energie, teplé vody a chladu.
V komplexním řešení navrhujeme i další zvýšení energetické účinnosti pro provoz VZT, OZE a případně doinstalaci jednotek přinášející vyšší efektivitu a úsporu energetických nákladů na provoz.

Provoz a dodávky v komerčních nemovitostech

V případě komerčních nemovitostí jsme schopni do systému regulace zapojit i další regulace a systémová řešení v podobě IRC měření a regulace na jednotlivé zóny podle potřeby využití v daných podmínkách provozních požadavků.
Všechny dodávky zde uvedené probíhají pod smlouvou o předem definovaných podmínkách ceny za dodávky zmíněných služeb a energií dle ERU.

Máte-li zájem o provoz Vaší kotelny, snížení energetické náročnosti a zajištění provozu oprávněnou společností pro provoz těchto technologií, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

Máte zájem o službu 

DODÁVKY TEPELNÉ ENERGIE, TEPLÉ VODY A CHLADU ?

JSME DRŽITELÉ KONSESE A LICENCÍ NA VÝROBU A ROZVOD TEPLA

Jsme držiteli koncese na provozování kotelen s výkonem nad 50 kW. Dále jsme držitelé licence ERU na výrobu tepelné energie a licence na rozvod tepelné energie. Naše zázemí je v oblasti instalací kotelen, OZE, optimalizace a široké působnosti po celé ČR s vlastním centralizovaným dohledovým systém 24/7.

zjistit více

TEPLO PRO VAŠE BYDLENÍ

Dodáme teplo a teplou užitkovou vodu i do vaší domácnosti.

Provozueme kotelny a energetická hospodářství s dodávkou tepla a pravidelného servisu, údržby a dohledu na sveřenou technologii. Veškeré dodávky jsou realizovány podle pravidel eru.

zjistit více

ANALÝZY A PORADENSTVÍ

Každý projekt je svým provedením unikátní a originální.

Pro zajištění maximální garance kvality poskytovaných služeb, dodávek a realizace všech požadovaných opatření zpracováváme podrobnou analýzu součsného a budocího stavu.

zjistit více

OPTIMALIZACE A ÚSPORY

Úsporných opatření lze dosáhnout pouze správnou optimalizací.

V rámci komplexnosti připravíme energetickou studii s vyčíslením všech současných a budoucích změn, které přinseou klientovi garantované řešení a finanční úspory.

zjistit více

INFORMACE NA JEDNOM MÍSTĚ

Řešením je komplexnost zajištění služeb jedním dodavatelem.

Návaznosti a znalost celé problematiky jsou jediným klíčem k realizaci úsporných opatření, provozu a správným investičním pobídkám.

zjistit více

SLUŽBY PRO PODNIKY

Provozování energetických služeb pro výrobu a administrativní budovy.

Poskytujeme řešení na klíč podnikatelům z oblasti výrobních podniků, provozovatelů administrativních a multifunkčních budov.

zjistit více