Přejít k hlavnímu obsahu

Instalace a rekonstrukce energetických zařízení pro bytové a komerční nemovitosti

V rámci komplexního zajištění služeb v oboru energetických zařízení (kotelen, výměníkových a předávacích stanic, kogeneračních jednotek, zdrojů chladu, tepelných čerpadel)  společnost FARM THERM, s.r.o. nabízí zajištění výstavbu těchto zařízení  pro komerční a bytové domy, obchodní centra a objekty občanské vybavenosti.

Technologie a řešení na klíč

Technologicky využíváme maximálně moderní a úsporná řešení ve vztahu k obnovitelným zdrojům a nízko emisním technologiím  včetně zpracování odpadního tepla v rámci výrobních podniků a míst, kde dochází vlivem ostatních technologií k výrobě tepla. V rámci naší komplexnosti pro investory a developery zajišťujeme garanci bezproblémového chodu energetických zařízení s důrazem na efektivitu a provozní  náklady a návratností v rámci investic dle užité technologie.

Projekty a dimenzování

Veškeré návrhy řešení TZB jsou součástí naší projektové činnosti, kde spočítáme požadavky na konkrétní tepelné ztráty objektu, požadavky na dodávky teplé užitkové vody a vše připravíme i pro případné stavební povolení. V případě, kde dochází ke změnám výměnou starého tepelného zdroje za nový a efektivnější zdroj, prověřujeme možnost využití dotační podpory, která v rámci investice celý záměr zefektivní.

Pro obce a města metoda EPC

Ve vztahu k obcím a městům lze instalace energetických zařízení řešit i metodou EPC s garantovanou úsporou a výsledkem snížení energetické náročnosti provozu budov.

V případě, že uvažujete o instalaci vlastního zdroje tepla, nebo jeho rekonstrukci, kontaktujete nás, rádi Vám připravíme nabídku a podmínky spolupráce.

 

 

Máte zájem o službu 

energetické audity?

JSME DRŽITELÉ KONSESE A LICENCÍ NA VÝROBU A ROZVOD TEPLA

Jsme držiteli koncese na provozování kotelen s výkonem nad 50 kW. Dále jsme držitelé licence ERU na výrobu tepelné energie a licence na rozvod tepelné energie. Naše zázemí je v oblasti instalací kotelen, OZE, optimalizace a široké působnosti po celé ČR s vlastním centralizovaným dohledovým systém 24/7.

zjistit více

TEPLO PRO VAŠE BYDLENÍ

Dodáme teplo a teplou užitkovou vodu i do vaší domácnosti.

Provozueme kotelny a energetická hospodářství s dodávkou tepla a pravidelného servisu, údržby a dohledu na sveřenou technologii. Veškeré dodávky jsou realizovány podle pravidel eru.

zjistit více

ANALÝZY A PORADENSTVÍ

Každý projekt je svým provedením unikátní a originální.

Pro zajištění maximální garance kvality poskytovaných služeb, dodávek a realizace všech požadovaných opatření zpracováváme podrobnou analýzu součsného a budocího stavu.

zjistit více

OPTIMALIZACE A ÚSPORY

Úsporných opatření lze dosáhnout pouze správnou optimalizací.

V rámci komplexnosti připravíme energetickou studii s vyčíslením všech současných a budoucích změn, které přinseou klientovi garantované řešení a finanční úspory.

zjistit více

INFORMACE NA JEDNOM MÍSTĚ

Řešením je komplexnost zajištění služeb jedním dodavatelem.

Návaznosti a znalost celé problematiky jsou jediným klíčem k realizaci úsporných opatření, provozu a správným investičním pobídkám.

zjistit více

SLUŽBY PRO PODNIKY

Provozování energetických služeb pro výrobu a administrativní budovy.

Poskytujeme řešení na klíč podnikatelům z oblasti výrobních podniků, provozovatelů administrativních a multifunkčních budov.

zjistit více