Přejít k hlavnímu obsahu

Odborné poradenství pro snižování energetického provozu budov

Poradenské služby zajišťuje v rámci společnosti FARM THERM, s.r.o. tým specialistů a odborníků na různá témata od TZB technologií, projektů a optimalizace po energetické úspory, analýzy stavu nemovitostí a TZB vybavení ve vlastnictví obcí a měst, komerčních objektů apod. Vedle tohoto rozsahu zde pracují odborníci a autorizované osoby na energetiku, projektovou činnost pro pozemní stavby, inženýrské sítě a dotační tituly z řady různých dotačních výzev IROP, OPPIK, OPŽP a NZU.

V rámci poradenství jsme schopni velice rychle analyzovat Vaše požadavky, kritéria a podmínky, které jsou specifické pro každý jednotlivý případ a připravit pro Vás řadu detailních informací, jak s danou problematikou lze nakládat a jakým postupem dosáhnout efektivních výsledků.

V případě, že máte zájem o nezávaznou konzultaci svých požadavků pro své specifické případy projektů či plánování řešení úsporných opatření, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, rádi Vám poskytneme bezplatné informace.

Máte zájem o službu 

Poradenství?

JSME DRŽITELÉ KONSESE A LICENCÍ NA VÝROBU A ROZVOD TEPLA

Jsme držiteli koncese na provozování kotelen s výkonem nad 50 kW. Dále jsme držitelé licence ERU na výrobu tepelné energie a licence na rozvod tepelné energie. Naše zázemí je v oblasti instalací kotelen, OZE, optimalizace a široké působnosti po celé ČR s vlastním centralizovaným dohledovým systém 24/7.

zjistit více

TEPLO PRO VAŠE BYDLENÍ

Dodáme teplo a teplou užitkovou vodu i do vaší domácnosti.

Provozueme kotelny a energetická hospodářství s dodávkou tepla a pravidelného servisu, údržby a dohledu na sveřenou technologii. Veškeré dodávky jsou realizovány podle pravidel eru.

zjistit více

ANALÝZY A PORADENSTVÍ

Každý projekt je svým provedením unikátní a originální.

Pro zajištění maximální garance kvality poskytovaných služeb, dodávek a realizace všech požadovaných opatření zpracováváme podrobnou analýzu součsného a budocího stavu.

zjistit více

OPTIMALIZACE A ÚSPORY

Úsporných opatření lze dosáhnout pouze správnou optimalizací.

V rámci komplexnosti připravíme energetickou studii s vyčíslením všech současných a budoucích změn, které přinseou klientovi garantované řešení a finanční úspory.

zjistit více

INFORMACE NA JEDNOM MÍSTĚ

Řešením je komplexnost zajištění služeb jedním dodavatelem.

Návaznosti a znalost celé problematiky jsou jediným klíčem k realizaci úsporných opatření, provozu a správným investičním pobídkám.

zjistit více

SLUŽBY PRO PODNIKY

Provozování energetických služeb pro výrobu a administrativní budovy.

Poskytujeme řešení na klíč podnikatelům z oblasti výrobních podniků, provozovatelů administrativních a multifunkčních budov.

zjistit více