Přejít k hlavnímu obsahu

Revitalizace a dotační podpora pro veřejnou správu

V oblasti dotací a revitalizace majetku obcí měst je mnoho co k tomuto téma popsat, nicméně řada informací zapadá do celého kontextu obsahu v mnoha detailech, které ovlivňují proveditelnost a udržitelnost dotační podpory, kterou je třeba realizovaným projektem dále provozovat.

Komplexnost služeb je klíč k řešení

V oblasti  řešení  projektů a přípravy technických a administrativních podkladů disponujeme specialisty z oblasti projekce technologických zařízení budov, energetickými specialisty a odborníky. 

Všechny naše poskytované služby v oblasti energetiky, revitalizace, investic, úspory umíme připravit v rámci našeho interního týmu na klíč a požadavky zadavatele, což vymezuje minimalizaci chybovosti projektů, udržitelnost v návaznosti na provoz, který jsme schopni pro provoz energetických zařízení převzít pod své dodávky služeb a garantovat tak zadavateli i výsledky naší celkové připravenosti na finanční a energetické úspory.

Hledáte-li partnera s profesní znalostí výše uvedených technických a administrativních služeb, obraťte se směle na naší společnost, zajistíme pro Vás vše potřebné.

Máte zájem o službu 

Revitalizace a dotace?

JSME DRŽITELÉ KONSESE A LICENCÍ NA VÝROBU A ROZVOD TEPLA

Jsme držiteli koncese na provozování kotelen s výkonem nad 50 kW. Dále jsme držitelé licence ERU na výrobu tepelné energie a licence na rozvod tepelné energie. Naše zázemí je v oblasti instalací kotelen, OZE, optimalizace a široké působnosti po celé ČR s vlastním centralizovaným dohledovým systém 24/7.

zjistit více

TEPLO PRO VAŠE BYDLENÍ

Dodáme teplo a teplou užitkovou vodu i do vaší domácnosti.

Provozueme kotelny a energetická hospodářství s dodávkou tepla a pravidelného servisu, údržby a dohledu na sveřenou technologii. Veškeré dodávky jsou realizovány podle pravidel eru.

zjistit více

ANALÝZY A PORADENSTVÍ

Každý projekt je svým provedením unikátní a originální.

Pro zajištění maximální garance kvality poskytovaných služeb, dodávek a realizace všech požadovaných opatření zpracováváme podrobnou analýzu součsného a budocího stavu.

zjistit více

OPTIMALIZACE A ÚSPORY

Úsporných opatření lze dosáhnout pouze správnou optimalizací.

V rámci komplexnosti připravíme energetickou studii s vyčíslením všech současných a budoucích změn, které přinseou klientovi garantované řešení a finanční úspory.

zjistit více

INFORMACE NA JEDNOM MÍSTĚ

Řešením je komplexnost zajištění služeb jedním dodavatelem.

Návaznosti a znalost celé problematiky jsou jediným klíčem k realizaci úsporných opatření, provozu a správným investičním pobídkám.

zjistit více

SLUŽBY PRO PODNIKY

Provozování energetických služeb pro výrobu a administrativní budovy.

Poskytujeme řešení na klíč podnikatelům z oblasti výrobních podniků, provozovatelů administrativních a multifunkčních budov.

zjistit více