Přejít k hlavnímu obsahu

Kompletní poskytování služeb

Klíčem k úspěchu a garanci poskytovaných služeb je komplexní znalost technologií, v oblasti projekce a montáže TZB. V rámci všech uvedených služeb včetně navazujících dotací poskytuje společnost FARM THERM, s.r.o. své služby pro všechny právní skupiny odběratelů.

Společnost disponuje pracovníky s 20 letitými zkušenostmi v oblasti energetiky a dodávek tepla do domácností a firem. V rámci své působnosti je celkové know-how postaveno právě na praktických zkušenostech, které má za cíl poskytovaní garantovaných služeb s předem definovaným výsledkem z hlediska nákladovosti a celkové investiční náročnosti.

U každé poptávky klientům připravíme dotazy a data, která je třeba analyzovat do stavu, kdy můžeme následně připravit zcela konkrétní podobu nabídky a technologického řešení s možností využití dotační podpory.

Máte-li na nás jakékoliv dotazy, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poskytneme maximum možných informací.

JSME DRŽITELÉ KONSESE A LICENCÍ NA VÝROBU A ROZVOD TEPLA

Jsme držiteli koncese na provozování kotelen s výkonem nad 50 kW. Dále jsme držitelé licence ERU na výrobu tepelné energie a licence na rozvod tepelné energie. Naše zázemí je v oblasti instalací kotelen, OZE, optimalizace a široké působnosti po celé ČR s vlastním centralizovaným dohledovým systém 24/7.

zjistit více

TEPLO PRO VAŠE BYDLENÍ

Dodáme teplo a teplou užitkovou vodu i do vaší domácnosti.

Provozueme kotelny a energetická hospodářství s dodávkou tepla a pravidelného servisu, údržby a dohledu na sveřenou technologii. Veškeré dodávky jsou realizovány podle pravidel eru.

zjistit více

ANALÝZY A PORADENSTVÍ

Každý projekt je svým provedením unikátní a originální.

Pro zajištění maximální garance kvality poskytovaných služeb, dodávek a realizace všech požadovaných opatření zpracováváme podrobnou analýzu součsného a budocího stavu.

zjistit více

OPTIMALIZACE A ÚSPORY

Úsporných opatření lze dosáhnout pouze správnou optimalizací.

V rámci komplexnosti připravíme energetickou studii s vyčíslením všech současných a budoucích změn, které přinseou klientovi garantované řešení a finanční úspory.

zjistit více

INFORMACE NA JEDNOM MÍSTĚ

Řešením je komplexnost zajištění služeb jedním dodavatelem.

Návaznosti a znalost celé problematiky jsou jediným klíčem k realizaci úsporných opatření, provozu a správným investičním pobídkám.

zjistit více

SLUŽBY PRO PODNIKY

Provozování energetických služeb pro výrobu a administrativní budovy.

Poskytujeme řešení na klíč podnikatelům z oblasti výrobních podniků, provozovatelů administrativních a multifunkčních budov.

zjistit více