Přejít k hlavnímu obsahu

Veřejná správa

Služby v oblasti dodávek tepla a provozu energetického zařízení pro  nemovitostí zajišťuje společnost FARM THERM, s.r.o. v podobném charakteru a režimu, jako u jiných nemovitostí spadajících pod soukromé vlastníky a společnosti.

Komplexní provoz a dodávky služeb
V rámci obcí a měst je společnost schopna řešit provozování celého komplexu energetického hospodářství v majetku města včetně servisu, dohledu a revizí. Dále pak lze realizovat postupné či komplexní revitalizace technologického vybavení a řešení, jak případně snižovat energetickou náročnost provozu a ceny za dodávky tepla s propojením na dotační podporu a EPC projekty.

Výsledkem těchto služeb je provoz kotelen pro jednotlivé nemovitosti s kompletní servisní a energetickou správou kotelen s dodávkami energií dle smluvního rozsahu celého kontraktu.

V případě, že potřebujete řešit provoz kotelen pro obec, město či komplex budov ve správě či majetku města, obraťte se na nás, rádi Vám zpracujeme konkrétní nabídku uvedených služeb.

JSME DRŽITELÉ KONSESE A LICENCÍ NA VÝROBU A ROZVOD TEPLA

Jsme držiteli koncese na provozování kotelen s výkonem nad 50 kW. Dále jsme držitelé licence ERU na výrobu tepelné energie a licence na rozvod tepelné energie. Naše zázemí je v oblasti instalací kotelen, OZE, optimalizace a široké působnosti po celé ČR s vlastním centralizovaným dohledovým systém 24/7.

zjistit více

TEPLO PRO VAŠE BYDLENÍ

Dodáme teplo a teplou užitkovou vodu i do vaší domácnosti.

Provozueme kotelny a energetická hospodářství s dodávkou tepla a pravidelného servisu, údržby a dohledu na sveřenou technologii. Veškeré dodávky jsou realizovány podle pravidel eru.

zjistit více

ANALÝZY A PORADENSTVÍ

Každý projekt je svým provedením unikátní a originální.

Pro zajištění maximální garance kvality poskytovaných služeb, dodávek a realizace všech požadovaných opatření zpracováváme podrobnou analýzu součsného a budocího stavu.

zjistit více

OPTIMALIZACE A ÚSPORY

Úsporných opatření lze dosáhnout pouze správnou optimalizací.

V rámci komplexnosti připravíme energetickou studii s vyčíslením všech současných a budoucích změn, které přinseou klientovi garantované řešení a finanční úspory.

zjistit více

INFORMACE NA JEDNOM MÍSTĚ

Řešením je komplexnost zajištění služeb jedním dodavatelem.

Návaznosti a znalost celé problematiky jsou jediným klíčem k realizaci úsporných opatření, provozu a správným investičním pobídkám.

zjistit více

SLUŽBY PRO PODNIKY

Provozování energetických služeb pro výrobu a administrativní budovy.

Poskytujeme řešení na klíč podnikatelům z oblasti výrobních podniků, provozovatelů administrativních a multifunkčních budov.

zjistit více