Přejít k hlavnímu obsahu

Společnost farm therm, s.r.o.

Společnost FARM THERM, s.r.o. byla založena v roce 2015 s cílem zajistit pro spotřebitele komplexní služby v oblasti dodávek tepelné energie a provozování energetických zařízení.

Naše mise

V rámci svých aktivit je zde celá řada produktů a služeb, které jsou pro majitele bytových domů a komerčních nemovitostí systémovým souborem řešení, jak efektivně provozovat své nemovitosti k vyšším úsporám, efektivitě a snížení provozních nákladů.

Naše služby jsou též zajímavé pro developery v oblasti výstavby nových bytových domů, kde zajišťujeme komplexní energetické služby od poradenství, až po realizace, investice či EC řešení.

V rámci municipalit jsme schopni zajistit provoz energetických zařízení v rámci městských potřeb na dodávky tepelné energie, servis technologií až po EPC řešení s využitím dotační podpory IROP, OPŽP či OPPIK pro podnikatele.

Zázemí a zkušenosti

Naše služby jsou položeny na základě dvacetiletých zkušeností a práce ve společnostech, které realizují na trhu energetické služby a posudky pro největší odběratele v ČR.

Věříme, že i Vám máme hodně co nabídnout a rádi tak po Vašem dotazu učiníme.

Struktura společnosti

Struktura společnosti je tvořena odborníky na TZB, energetiku, optimalizace v rámci energetické náročnosti budov a energetických hospodářství.

Naše moto zní

vše je možné, jen je třeba učinit rozhodnutí

moto

JSME DRŽITELÉ KONSESE A LICENCÍ NA VÝROBU A ROZVOD TEPLA

Jsme držiteli koncese na provozování kotelen s výkonem nad 50 kW. Dále jsme držitelé licence ERU na výrobu tepelné energie a licence na rozvod tepelné energie. Naše zázemí je v oblasti instalací kotelen, OZE, optimalizace a široké působnosti po celé ČR s vlastním centralizovaným dohledovým systém 24/7.

zjistit více

TEPLO PRO VAŠE BYDLENÍ

Dodáme teplo a teplou užitkovou vodu i do vaší domácnosti.

Provozueme kotelny a energetická hospodářství s dodávkou tepla a pravidelného servisu, údržby a dohledu na sveřenou technologii. Veškeré dodávky jsou realizovány podle pravidel eru.

zjistit více

ANALÝZY A PORADENSTVÍ

Každý projekt je svým provedením unikátní a originální.

Pro zajištění maximální garance kvality poskytovaných služeb, dodávek a realizace všech požadovaných opatření zpracováváme podrobnou analýzu součsného a budocího stavu.

zjistit více

OPTIMALIZACE A ÚSPORY

Úsporných opatření lze dosáhnout pouze správnou optimalizací.

V rámci komplexnosti připravíme energetickou studii s vyčíslením všech současných a budoucích změn, které přinseou klientovi garantované řešení a finanční úspory.

zjistit více

INFORMACE NA JEDNOM MÍSTĚ

Řešením je komplexnost zajištění služeb jedním dodavatelem.

Návaznosti a znalost celé problematiky jsou jediným klíčem k realizaci úsporných opatření, provozu a správným investičním pobídkám.

zjistit více

SLUŽBY PRO PODNIKY

Provozování energetických služeb pro výrobu a administrativní budovy.

Poskytujeme řešení na klíč podnikatelům z oblasti výrobních podniků, provozovatelů administrativních a multifunkčních budov.

zjistit více