Přejít k hlavnímu obsahu
Kontakt+420 725 518 405

Poslání

Posláním společnosti Farm Therm, s.r.o. je zajištění komplexních služeb v oblasti návrhu, výstavby, provozu a zvyšování efektivity energetických systémů a technických zařízení budov. Stavíme na zkušenostech, které jsme za 20 let v energetickém oboru získali. Umíme se postavit k domovní kotelně o několika desítkách kW, stejně tak tepelnému hospodářství města o několika MW či energetickému systému průmyslového areálu.

Společnost

Společnost Farm Therm, s.r.o. byla založena v roce 2015. Za dobu svého působení získala do portfolia klienty z oblasti rezidenčního bydlení, průmyslového, hotelového či vzdělávacího sektoru, o nichž se dozvíte více v sekci reference. Portfolio se díky aktivní obchodní politice a kvalitě poskytovaných služeb nadále rozšiřuje.

Náš tým

Ing. Vladimír Škrlant

jednatel / majitel

Ing. Jiří Petr

výkonný ředitel

Ing. Karel Vlček

vedoucí technického útvaru

Jan Kodet

vedoucí provozního útvaru

Vývoj společnosti v letech

Počet provozovaných zdrojů

graf

Počet zásobovaných bytů

graf

Výkon provozovaných zdrojů [kW]

graf

Množství dodávaného tepla [GJ/rok]

graf

Smluvní obrat kontraktů [tKč/rok]

graf

Skupina

Společnost Farm Therm, s.r.o. je součástí skupiny, jejíž mateřskou společností je PROKAT invest s.r.o.. Společnost PROKAT Invest je dlouholetým významným subjektem v oblasti technologických realizací. Ve skupině se dále nachází společnost RTCH CONSULT s.r.o., která se zabývá projekční činností v oblasti technických zařízení budov.

logo logo logo