Přejít k hlavnímu obsahu
Kontakt+420 725 518 405

Poslání

Posláním společnosti Farm Therm, s.r.o. je zajištění komplexních služeb v oblasti návrhu, výstavby, provozu a zvyšování efektivity energetických systémů a technických zařízení budov. Stavíme na zkušenostech, které jsme za 20 let v energetickém oboru získali. Umíme se postavit k domovní kotelně o několika desítkách kW, stejně tak tepelnému hospodářství města o několika MW či energetickému systému průmyslového areálu.

Společnost

Společnost Farm Therm, s.r.o. byla založena v roce 2015. Za dobu svého působení získala do portfolia klienty z oblasti rezidenčního bydlení, průmyslového, hotelového či vzdělávacího sektoru, o nichž se dozvíte více v sekci reference. Portfolio se díky aktivní obchodní politice a kvalitě poskytovaných služeb nadále rozšiřuje.

Náš tým

Ing. Vladimír Škrlant

jednatel / majitel

Ing. Jiří Petr

výkonný ředitel

Ing. Karel Vlček

vedoucí technického útvaru

Jan Kodet

vedoucí provozního útvaru

Skupina

Společnost Farm Therm, s.r.o. je součástí skupiny, jejíž mateřskou společností je PROKAT invest s.r.o.. Společnost PROKAT Invest je dlouholetým významným subjektem v oblasti technologických realizací. Ve skupině se dále nachází společnost RTCH CONSULT s.r.o., která se zabývá projekční činností v oblasti technických zařízení budov.

logo logo logo